Transport i spedycja towarów – Francja

Mapa transportu Polska Francja AMD

Transport Francja

Nasza firma świadczy usługi transportowo-spedycyjne na trasie Francja-Polska oraz Polska-Francja. Bardzo często kierujemy się do największych miast, takich jak Paryż, Lyon, Marsylia, Nicea, jednak nie pomijamy także mniejszych miasteczek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu zapewniamy terminową realizację zleceń, a także pełne bezpieczeństwo transportowanych towarów. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia objęte są ubezpieczeniem OC spedytora, a także monitorowane, co sprawia, że na każdym etapie jesteśmy w stanie sprawdzić, gdzie znajduje się pojazd i skontrolować naszych pracowników.

Spedycja Francja

Zapewniamy transport ładunków o bardzo zróżnicowanych gabarytach. Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów, dzięki któremu możemy zrealizować praktycznie każde zlecenie na trasie Polska-Francja. W jego skład wchodzą przede wszystkim naczepy, tank kontenery, firanki z zamknięciem celnym, cysterny spożywcze oraz chemiczne, a także chłodnie. Transport wykonujemy przy pomocy ciągników siodłowych – w 100% spełniają aktualne normy ekologiczne. Gwarantujemy bezpieczny import oraz eksport towarów od drzwi do drzwi. Oferujemy przewóz towarów płynnych (spożywczych i chemicznych), przewóz towarów neutralnych i niebezpiecznych naczepami skrzyniowymi oraz obsługę przewozu ładunków drobnicowych. Zapraszamy do współpracy!

Eksport do Francji

Eksport do Francji organizujemy już od wielu lat, dlatego nasze trasy są doskonale zoptymalizowane. Dzięki temu możemy zagwarantować terminową realizację zleceń oraz częste kursy na transie Francja-Polska. Posiadamy również nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają komunikację pomiędzy kierowcami a spedytorami oraz szybką reakcję w sytuacji, gdy zaistnieją jakiekolwiek nieprzewidziane zdarzenia podczas eksportu do Francji. Jesteśmy w stanie sprowadzić praktycznie każdy towar: od chemii gospodarczej, przez produkty spożywcze, po meble i maszyny. Realizujemy zarówno jednorazowy eksport towarów, ale z chęcią nawiązujemy także współpracę długoterminową. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy wsparcie naszych specjalistów. Gwarantujemy terminowe płatności i dostawy.

Import z Francji

Szukasz pewnej firmy, która wykonuje usługi transportowe na trasie Polska-Francja? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług importu towarów z Francji. Zapewniamy bezpieczny transport, terminowość i konkurencyjne ceny. Organizujemy mnóstwo przewozów i w każde wskazane miejsce dojeżdżamy na czas. Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty, a także licencje, dzięki którym legalnie realizujemy import z Francji. Koszt przewozu towarów na trasie Polska-Francja zależy przede wszystkim od rodzaju i wielkości przewożonych produktów, a także czasu realizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało zlecenie, skontaktuj się z nami. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo, a także wsparcie od początku do końca realizacji zlecenia. Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdego klienta. Masz do nas jakiekolwiek pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość już dziś!

Francja kraj flaga

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon