Transport i spedycja towarów – Francja

Mapa transportu Polska Francja AMD

TRANSPORT FRANCJA

Nasza firma świadczy usługi transportowo-spedycyjne na trasie Francja-Polska oraz Polska-Francja. Bardzo często kierujemy się do największych miast, takich jak Paryż, Lyon, Marsylia, Nicea, jednak nie pomijamy także mniejszych miasteczek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu zapewniamy terminową realizację zleceń, a także pełne bezpieczeństwo transportowanych towarów. Każde zlecenie objęte jest ubezpieczeniem OC spedytora, a także monitorowane, co sprawia, że na każdym etapie realizacji jesteśmy w stanie sprawdzić, gdzie znajduje się pojazd i skontrolować naszych pracowników.
Zapewniamy transport ładunków o bardzo różnych gabarytach. Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów, dzięki któremu możemy zrealizować praktycznie każde zlecenie. W jego skład wchodzą przede wszystkim naczepy, tank kontenery, firanki z zamknięciem celnym, cysterny spożywcze oraz chemiczne, a także chłodnie. Transport wykonujemy przy pomocy ciągników siodłowych – w 100% spełniają aktualne normy ekologiczne. Gwarantujemy bezpieczny transport towarów od drzwi do drzwi.
Szukasz pewnej firmy, która wykonuje usługi transportowe na trasie Polska-Francja? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy bezpieczny transport, terminowość i konkurencyjne ceny. Organizujemy mnóstwo przewozów i w każde wskazane miejsce dojeżdżamy na czas. Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty, a także licencje, dzięki którym legalnie realizujemy transport oraz spedycję. Koszt przewozu towarów na trasie Polska-Francja zależy przede wszystkim od rodzaju i wielkości przewożonych produktów, a także czasu realizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało zlecenie, skontaktuj się z nami. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo, a także wsparcie od początku do końca realizacji zlecenia. Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdego klienta. Masz do nas jakiekolwiek pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość już dziś!

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon