Transport i spedycja towarów – Grecja

Mapa transportu Polska Grecja AMD

TRANSPORT GRECJA

Jednym z najczęstszych kierunków naszego transportu jest Grecja. Zapewniamy przewóz towarów do Aten, Salonik i innych większych miast tego malowniczego kraju. Organizujemy zarówno import, jak również eksport różnego rodzaju produktów – w zależności do potrzeb klienta. Doskonale odnajdujemy się w branży transportowo-spedycyjnej, dlatego przewóz produktów nawet w najdalsze zakątki Europy nie stanowi dla nas problemu.
Dbamy o to, by zlecenia, których się podejmujemy były realizowane terminowo i możliwie szybko oraz bezproblemowo. Oferujemy dostawę door to door – odbieramy towar od klienta i dostarczamy do miejsca docelowego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transportu – wszystkie ładunki zawsze posiadają ubezpieczenie OC spedytora. Każde zlecenie jest przez nas monitorowane. Posiadamy bieżący podgląd na każdy pojazd, dzięki czemu w każdej chwili jesteśmy w stanie określić, gdzie się znajduje.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie i spedycji towarów do Grecji i innych państw europejskich. W zależności od tego, jaki towar chcesz przetransportować, dopasujemy odpowiedni środek transportu do zlecenia. Posiadamy pojazdy od 1t do 24t. Dysponujemy naczepami, cysternami spożywczymi, chemicznymi, tank kontenerami oraz chłodniami.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie przewozu produktów, skontaktuj się z nami już dziś. Podejmując współpracę z naszą firmą AMD możesz liczyć na wsparcie od pierwszego do ostatniego etapu realizacji zlecenia. Dbamy o indywidualne podejście do każdej realizacji i staramy się zrobić wszystko, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Powierzając nam swój ładunek, możesz mieć pewność, że dowieziemy go bezpiecznie do celu.
Przewozimy różnego rodzaju towary – posiadamy nowoczesny tabor samochodów, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nauczyliśmy się sprawnie optymalizować koszty transportu i minimalizować czas realizacji zlecenia. Nasi kierowcy, jak również spedytorzy to wykwalifikowani fachowcy, którzy oferują klientom kompleksowe wsparcie w przewozie towarów do Grecji. Co więcej, posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty oraz licencje, dzięki którym pełnoprawnie realizujemy transport oraz spedycję.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon