Transport i spedycja towarów – Grecja

Mapa transportu Polska Grecja AMD

Transport Grecja

Jednym z najczęstszych kierunków naszego transportu jest Grecja. Zapewniamy przewóz towarów do Aten, Salonik i innych większych miast tego malowniczego kraju. Organizujemy zarówno import, jak również eksport różnego rodzaju produktów – w zależności do potrzeb klienta. Doskonale odnajdujemy się w branży transportowo-spedycyjnej, dlatego przewóz produktów nawet w najdalsze zakątki Europy nie stanowi dla nas problemu. Jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze: od dopełnienia formalności, przez załadunek, aż po rozładunek towarów, skontaktuj się z nami. Bardzo dbamy o terminowe realizowanie zleceń, dlatego towary są zawsze na czas u naszych klientów. Dodatkowo prowadzimy stały monitoring pojazdów, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje towary bezpiecznie dotrą do celu.

Eksport Grecja

Dbamy o to, by zlecenia, których się podejmujemy były realizowane terminowo i możliwie szybko oraz bezproblemowo. Oferujemy dostawę door to door – odbieramy towar od klienta i dostarczamy do miejsca docelowego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transportu – wszystkie ładunki zawsze posiadają ubezpieczenie OC spedytora. Każde zlecenie jest przez nas monitorowane. Posiadamy bieżący podgląd na każdy pojazd, dzięki czemu w każdej chwili jesteśmy w stanie określić, gdzie się znajduje.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie i spedycji towarów do Grecji i innych państw europejskich. W zależności od tego, jaki towar chcesz przetransportować, dopasujemy odpowiedni środek transportu do zlecenia. Posiadamy pojazdy od 1t do 24t. Dysponujemy naczepami, cysternami spożywczymi, chemicznymi, tank kontenerami oraz chłodniami.

Import Grecja

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie importu produktów z Grecji, skontaktuj się z nami już dziś. Podejmując współpracę z naszą firmą AMD możesz liczyć na wsparcie od pierwszego do ostatniego etapu realizacji zlecenia. Dbamy o indywidualne podejście do każdej realizacji i staramy się zrobić wszystko, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Powierzając nam swoje zlecenie, możesz mieć pewność, że zadbamy o jego realizację najlepiej, jak potrafimy. Zajmujemy się importem różnorodnych towarów: od produktów spożywczych, przez różnego rodzaju części do maszyn, aż po urządzenia budowlane itp. Jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia, dlatego jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania lub zależy Ci na szybkim imporcie, już dziś skontaktuj się z nami. W AMD Białystok prowadzimy regularne połączenia zarówno z mniejszych miejscowości, jak i większych miast Grecji. Otwieramy naszym klientom dostęp do towarów z każdej strony Europy.

Spedycja Grecja

Przewozimy różnego rodzaju towary – posiadamy nowoczesny tabor samochodów, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nauczyliśmy się sprawnie optymalizować koszty transportu i minimalizować czas realizacji zlecenia. Nasi kierowcy, jak również spedytorzy to wykwalifikowani fachowcy, którzy oferują klientom kompleksowe wsparcie w przewozie towarów do Grecji. Co więcej, posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty oraz licencje, dzięki którym pełnoprawnie realizujemy transport oraz spedycję. Szukasz doświadczonych spedytorów? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a już dziś ustalimy szczegóły realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

Grecja kraj flaga

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon