Transport i spedycja towarów – Hiszpania

Mapa transportu Polska Hiszpania AMD

Transport Hiszpania

Hiszpania to jeden z wielu kierunków, który podejmuje nasza firma. Dobrze znamy Madryt, Barcelonę, Sewillę i inne miasta tego wyjątkowego kraju. Dostarczymy towary do każdej hiszpańskiej miejscowości, ponieważ od lat kursujemy na tej trasie i dobrze znamy tereny Hiszpanii. Zaplanujemy nie tylko import, ale w miarę potrzeb również eksport produktów na tej trasie. Dbamy o to, by Twoje towary dotarły bezpiecznie do celu, dlatego monitorujemy transport na każdym etapie oraz wybieramy najlepsze, doskonale zoptymalizowane trasy na odcinku Polska-Hiszpania. Dzięki temu, że regularnie organizujemy transporty, możesz liczyć na szybką i terminową realizację zlecenia. AMD to jedna z największych oraz najprężniej działających firm transportowo-spedycyjnych w regionie. Nasza kadra to doświadczeni kierowcy oraz spedytorzy. Oprócz tego dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, dlatego możesz mieć pewność bezpieczeństwa przewozu ładunków. Gwarantujemy przejrzystość rozliczeń oraz konkurencyjne ceny. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, już dziś zgłoś się do nas, by uzyskać darmową wycenę. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie. Zapraszamy do współpracy!

Spedycja Hiszpania

Dzięki temu, że w naszym taborze posiadamy szeroką gamę pojazdów (od 1t do 24 t), jesteśmy w stanie dowieźć niemal każdy towar. Dysponujemy firankami z zamknięciem celnym, cysternami spożywczymi i chemicznymi z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowanymi do rozładunku sprężonym powietrzem, naczepami, tank kontenerami z podwójną izolacją termiczną oraz chłodniami ze ścianą grodziową. Przewóz prowadzimy ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne. Jak widać, pojazdy przystosowane są do transportu różnego rodzaju towarów: od najmniejszych przedmiotów, po te duże i wartościowe.

Eksport do Hiszpanii

Mamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie towarów na terenie Europy i nie tylko. Choć na początku prowadziliśmy transport produktów na wschód, dzisiaj jeździmy także na zachód oraz południe. Gwarantujemy bezpieczny eksport do Hiszpanii – posiadamy ubezpieczenie OC spedytora. Co więcej, monitorujemy każde zlecenie od początku do końca, dzięki czemu w każdym momencie wiemy, gdzie znajduje się pojazd przewożący Twoje towary. Najważniejsze jest dla nas, że stali klienci potwierdzają bezpieczny przebieg transportu towarów przy współpracy z naszą firmą. Dokładamy wszelkich starań, by za każdym razem zleceniodawcy byli zadowoleni z realizacji.

Import z Hiszpanii

Zajmujemy się przewozem różnego rodzaju towarów na trasie Polska-Hiszpania – realizujemy nawet bardzo nietypowe zlecenia, dlatego jeśli szukasz odpowiedniej firmy transportowo-spedycyjnej, która spełni Twoje oczekiwania w kwestii importu z Hiszpanii, skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie transportu na trasie Polska-Hiszpania. Podejmując współpracę z naszą firmą możesz mieć pewność, że dowieziemy Twoje towary bezpiecznie do celu. Nasi kierowcy, jak również spedytorzy dbają o to, by transport produktów z Hiszpanii przebiegał bez najmniejszych uchybień.

Hiszpania kraj flaga

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon