Transport i spedycja towarów – Hiszpania

Mapa transportu Polska Hiszpania AMD

TRANSPORT HISZPANIA POLSKA

Hiszpania to jeden z wielu kierunków, który podejmuje nasza firma. Dobrze znamy Madryt, Barcelonę, Sewillę i inne miasta tego wyjątkowego kraju. Dostarczymy towary do każdej hiszpańskiej miejscowości, ponieważ od lat kursujemy na tej trasie i dobrze znamy tereny Hiszpanii. Zaplanujemy nie tylko import, ale w miarę potrzeb również eksport produktów na tej trasie.
Dzięki temu, że w naszym taborze posiadamy szeroką gamę pojazdów (od 1t do 24 t), jesteśmy w stanie dowieźć niemal każdy towar. Dysponujemy firankami z zamknięciem celnym, cysternami spożywczymi i chemicznymi z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowanymi do rozładunku sprężonym powietrzem, naczepami, tank kontenerami z podwójną izolacją termiczną oraz chłodniami ze ścianą grodziową. Przewóz prowadzimy ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne.
Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie towarów na terenie Europy i nie tylko. Choć na początku prowadziliśmy transport produktów na wschód, dzisiaj jeździmy także na zachód oraz południe. Gwarantujemy bezpieczny przewóz – posiadamy ubezpieczenie OC spedytora. Co więcej, monitorujemy każde zlecenie od początku do końca, dzięki czemu w każdym momencie wiemy, gdzie znajduje się pojazd przewożący Twoje towary. Najważniejsze jest dla nas, że stali klienci potwierdzają bezpieczny przebieg transportu towarów przy współpracy z naszą firmą. Dokładamy wszelkich starań, by za każdym razem zleceniodawcy byli zadowoleni z realizacji.
Zajmujemy się przewozem różnego rodzaju towarów na trasie Polska-Hiszpania – realizujemy nawet bardzo nietypowe zlecenia, dlatego jeśli szukasz odpowiedniej firmy transportowo-spedycyjnej, która spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie transportu na trasie Polska-Hiszpania. Podejmując współpracę z naszą firmą możesz mieć pewność, że dowieziemy Twoje towary bezpiecznie do celu. Nasi kierowcy, jak również spedytorzy dbają o to, by transport produktów z Hiszpanii przebiegał bez najmniejszych uchybień.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon