Transport i spedycja towarów – Niemcy

Mapa transportu Polska Niemcy AMD

TRANSPORT POLSKA NIEMCY

Chociaż początkowo towary przewoziliśmy jedynie na wschód, z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność i zaczęliśmy prowadzić transport również na zachód. Od kilku lat regularnie jeździmy do Niemiec, przez co z roku na rok rozbudowujemy swoją sieć kontaktów i współpracujemy z rzetelnymi klientami. Najczęstsze kierunki naszych podróży to oczywiście Berlin, ale również Monachium, Hanower czy Frankfurt nad Menem.
Dysponujemy profesjonalnym taborem. Są to pojazdy nowe i w pełni bezpieczne. Ze względu na chęć zapewnienia najlepszych warunków transportu i komfortu oraz ochrony naszym kierowcom, regularnie wymieniamy nasze samochody na nowe. Ich pojemność wynosi od 1t do 24t. Aktualnie posiadamy naczepy typu: plandeki, firanki, cysterny (spożywcze oraz chemiczne), tank kontenery, a także chłodnie. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład naszego taboru wyposażone są w systemy GPS. Dzięki temu jesteśmy w stanie przez całą dobę monitorować ruch pojazdu. Możemy na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się nasz kierowca, a w razie jakichkolwiek problemów – reagować natychmiast. Oprócz tego posiadamy również ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.
Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która świetnie zna się na transporcie międzynarodowym, w tym na przewozie towarów na trasie Polska-Niemcy, dobrze trafiłeś. Oferujemy kompleksowe usługi transportowo-spedycyjne: najbardziej zoptymalizowane trasy, konkurencyjne ceny, stałe monitorowanie, terminowość, dostarczenie towarów od drzwi do drzwi oraz wszelkie niezbędne dokumenty i licencje, które gwarantują, że przewóz jest w 100% legalny. Dzięki wieloletniej praktyce w transporcie z Polski do Niemiec jesteśmy w stanie z łatwością dopasować pojazd do rodzaju przewożonych produktów. Powierzając nam swój ładunek, możesz mieć pewność, że dowieziemy go bezpiecznie do celu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chcesz wycenić transport towarów, skontaktuj się z nami. Wyślij wiadomość lub zadzwoń już dziś.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon