Transport i spedycja towarów – Niemcy

Mapa transportu Polska Niemcy AMD

Transport Polska Niemcy

Chociaż początkowo towary przewoziliśmy jedynie na wschód, z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność i zaczęliśmy prowadzić transport również na zachód. Od kilku lat regularnie jeździmy do Niemiec, przez co z roku na rok rozbudowujemy swoją sieć kontaktów i współpracujemy z rzetelnymi klientami. Najczęstsze kierunki naszych podróży to oczywiście Berlin, ale również Monachium, Hanower czy Frankfurt nad Menem. Zapewniamy zarówno import, jak również eksport towarów na trasie Polska-Niemcy.

Spedycja Niemcy

Dysponujemy profesjonalnym taborem. Są to pojazdy nowe i w pełni bezpieczne. Ze względu na chęć zapewnienia najlepszych warunków transportu, komfortu oraz ochrony naszym kierowcom, regularnie wymieniamy nasze samochody na nowe. Ich pojemność wynosi od 1t do 24t. Aktualnie posiadamy naczepy typu: plandeki, firanki, cysterny (spożywcze oraz chemiczne), tank kontenery, a także chłodnie. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład naszego taboru wyposażone są w systemy GPS. Dzięki temu jesteśmy w stanie przez całą dobę monitorować ruch pojazdu i zapewnić doskonałą komunikację pomiędzy kierowcami a spedytorami. Możemy na bieżąco sprawdzać, gdzie znajdują się nasze pojazdy, a w razie jakichkolwiek problemów reagować natychmiast. Oprócz tego posiadamy również ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa importu oraz eksportu towarów na trasie Polska-Niemcy.

Niemcy eksport

Nasza firma oferuje usługę eksportu towarów z Niemiec do Polski. Zajmujemy się transportem różnego rodzaju produktów, np. z branży spożywczej, meblowej, budowlanej czy transportowej. Jesteśmy w stanie przeprowadzić transport towarów płynnych (spożywczych oraz chemicznych), przewóz naczepami skrzyniowymi (towarów neutralnych i niebezpiecznych) oraz obsługę przewozu ładunków drobnicowych, jak również transport towarów chłodniami. Z chęcią podejmujemy się zleceń jednorazowych, ale jesteśmy również nastawieni na współprace długofalowe. Zapewniamy pełne doradztwo i wsparcie od pierwszego do ostatniego etapu realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy w zakresie eksportu towarów na trasie Niemcy-Polska.

Import Niemcy

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która świetnie zna się na imporcie międzynarodowym, w tym na przewozie towarów na trasie Polska-Niemcy, dobrze trafiłeś. Oferujemy kompleksowe usługi transportowo-spedycyjne: najbardziej zoptymalizowane trasy, konkurencyjne ceny, stałe monitorowanie, terminowość, dostarczenie towarów od drzwi do drzwi oraz wszelkie niezbędne dokumenty i licencje, które gwarantują, że przewóz jest w 100% legalny. Dzięki wieloletniej praktyce w imporcie towarów z Niemiec do Polski jesteśmy w stanie z łatwością dopasować pojazd do rodzaju przewożonych produktów. Powierzając nam swój ładunek, możesz mieć pewność, że dowieziemy go bezpiecznie do celu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chcesz wycenić transport towarów, skontaktuj się z nami. Wyślij wiadomość lub zadzwoń już dziś. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie darmową wycenę.

Niemcy kraj flaga

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon