O nas

Firma spedycyjna

AMD to firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Białymstoku. Specjalizujemy się w przewozie towarów do krajów Unii Europejskiej, Rosji oraz byłego WNP (Wspólnoty Niepodległych Państw). Pierwsze kroki stawialiśmy przewożąc towary na wschód, dzięki czemu ten kierunek nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wraz z wejściem Polski do UE poszerzyliśmy naszą ofertę o transport i spedycję do krajów UE.

Spedycja międzynarodowa

Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy sieć partnerów, do której zaliczają się sprawdzeni kontrahenci i zaufani podwykonawcy. Dzięki temu oferujemy transport i spedycję na najwyższym poziomie – przejrzyście, bezpiecznie oraz terminowo. Ponadto dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego w naszym taborze znajdują się nowoczesne pojazdy, w tym przede wszystkim:

  • – naczepy,

  • – firanki z zamknięciem celnym (przystosowane do przewozu pod osłoną karnetu TIR),

  • – cysterny spożywcze (o pojemności 32 tys. litrów, trzykomorowe, z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowane do rozładunku sprężonym powietrzem),

  • – cysterny chemiczne (o pojemności 32 tys. litrów, przeznaczone do przewozu ładunków neutralnych, z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowane do rozładunku sprężonym powietrzem),

  • – tank-kontenery L4BN (o pojemności 27 tys. litrów, z podwójną izolacją termiczną, przeznaczone do przewozu ładunków neutralnych i niebezpiecznych ADR),

  • – chłodnie (13,6 m 22 t),

  • – chłodnie ze ścianą grodziową,

  • – ciągniki siodłowe spełniające najwyższe normy ekologiczne (Euro5 i Euro6).

Usługi spedycyjne

Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy, których nic nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniają terminowy transport towarów. Powierzając nam swój ładunek możesz mieć pewność, że dotrze on do celu bez żadnych problemów. W naszym zespole mamy również wykwalifikowanych spedytorów, którzy dbają o bezpieczeństwo przebiegu transportu od pierwszego do ostatniego etapu. Co więcej, nasza firma transportowo-spedycyjna AMD Białystok posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora (OC).

Dbamy o to, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni, dlatego nie ma u nas miejsca na pomyłki czy niedopatrzenia. Gwarantujemy usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Oferujemy zarówno możliwość współpracy przy jednorazowych zleceniach, jak również nawiązujemy długotrwałe relacje biznesowe, które oparte są o obustronne zaufanie.

Podsumowując, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, możesz liczyć na indywidualne podejście oraz pełne wsparcie naszych specjalistów. Zadbamy również o terminowe płatności, dostawy na czas, a także bezpieczeństwo przewozu ładunków. Ponadto zagwarantujemy nowoczesną flotę, wykwalifikowaną kadrę kierowców i spedytorów, przejrzystość rozliczeń oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Załoga AMD Białystok

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon