Transport i spedycja towarów – Anglia

Mapa transportu Polska Anglia AMD

SPEDYCJA ANGLIA

Nasza firma świadczy usługi transportowe także na trasie Polska-Anglia. Gwarantujemy terminowe dostarczenie produktów do Londynu, Manchesteru, Birmingham, Liverpoolu, Bristolu oraz innych większych oraz mniejszych miejscowości. Z powodzeniem możemy zapewnić nie tylko import, ale także eksport towarów. Jesteśmy otwarci na różne zlecenia – wszystko zależy od potrzeb naszych klientów. AMD to doświadczona firma transportowo-spedycyjną, dlatego bez najmniejszego problemu dotrzemy nawet w najdalsze zakątki kraju.
Zlecenia realizujemy we wcześniej ustalonym terminie i zapewniamy dostarczenie towarów od drzwi do drzwi. Co to oznacza? Sami odbieramy produkty od klienta, pakujemy je i transportujemy do miejsca docelowego. Ponieważ posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, wszystkie przewożone przez nas towary są w pełni bezpieczne. Co więcej, posiadamy specjalny system monitorowania zleceń, dzięki któremu jesteśmy w stanie na każdym etapie sprawdzać, gdzie znajduje się kierowca i czy transport przebiega zgodnie z planem.
Szukasz profesjonalnej pomocy w przewozie towarów z Polski do Anglii lub z Anglii do Polski? Świetnie trafiłeś! Jeśli zdecydujesz się podjąć współpracę z naszą firmą, na pewno się nie zawiedziesz. Udzielimy Ci wsparcia od pierwszego do ostatniego etapu wykonania zlecenia i odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Jak dotąd, zaufało nam już bardzo wielu klientów, którzy są zadowoleni z każdej realizacji. Ty też możesz znaleźć się wśród nich. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie z łatwością dostosować środek transportu do przewożonego towaru, by realizacja zlecenia przebiegła pomyślnie. Dysponujemy pojazdami od 1t do 24t. Posiadamy cysterny spożywcze i chemiczne, naczepy, chłodnie, tank kontenery itp.
Sprawnie optymalizujemy i minimalizujemy czas realizacji zlecenia, a nasi doświadczeni kierowcy wykonują zlecenia z najwyższą starannością. Posiadamy także wszelkie niezbędne dokumenty, dzięki którym transport przebiega bezpiecznie i zgodnie z prawem. Jesteśmy w stanie przetransportować bardzo wiele zróżnicowanych towarów, realizujemy także bardzo nietypowe zlecenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy zdołamy przewieźć Twoje produkty, skontaktuj się z nami.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon