Transport i spedycja towarów – Anglia

Mapa transportu Polska Anglia AMD

Transport Anglia Polska

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi transportowe także na trasie Polska-Anglia. Gwarantujemy terminowe dostarczenie produktów do oraz z Londynu, Manchesteru, Birmingham, Liverpoolu, Bristolu oraz innych większych oraz mniejszych miejscowości. Z powodzeniem możemy zapewnić nie tylko import, ale także eksport towarów. Jesteśmy otwarci na różne zlecenia – wszystko zależy od potrzeb naszych klientów. AMD to doświadczona firma transportowo-spedycyjną, dlatego bez najmniejszego problemu dotrzemy nawet w najdalsze zakątki kraju. Podejmujemy się zarówno zleceń jednorazowych, ale chętnie nawiązujemy także współprace długofalowe.

Spedycja Anglia

Zlecenia realizujemy we wcześniej ustalonym terminie i zapewniamy dostarczenie towarów od drzwi do drzwi. Co to oznacza? Sami odbieramy produkty od klienta, pakujemy je i transportujemy do miejsca docelowego. Ponieważ posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, wszystkie przewożone przez nas towary są w pełni bezpieczne. Co więcej, posiadamy specjalny system monitorowania zleceń, dzięki któremu jesteśmy w stanie na każdym etapie sprawdzać, gdzie znajduje się kierowca i czy transport przebiega zgodnie z planem. Organizujemy przewóz towarów spożywczych i chemicznych, przewóz towarów neutralnych oraz niebezpiecznych naczepami skrzyniowymi do 25 ton, a także zapewniamy obsługę przewozu ładunków drobnicowych, jak również przewóz towarów chłodniami.

Import z Anglii

Szukasz profesjonalnej pomocy w imporcie towarów z Anglii do Polski? Świetnie trafiłeś! Jeśli zdecydujesz się podjąć współpracę z naszą firmą AMD Białystok, na pewno się nie zawiedziesz. Udzielimy Ci wsparcia od pierwszego do ostatniego etapu wykonania zlecenia i odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Jak dotąd zaufało nam już bardzo wielu klientów, którzy są zadowoleni z każdej realizacji. Ty też możesz znaleźć się wśród nich. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie z łatwością dostosować środek transportu do przewożonego towaru, by realizacja zlecenia przebiegła pomyślnie. Dysponujemy pojazdami od 1t do 24t. Posiadamy cysterny spożywcze i chemiczne, naczepy, chłodnie, tank kontenery itp.

Eksport do Anglii

Sprawnie optymalizujemy i minimalizujemy czas realizacji eksportu towarów do Anglii, a nasi doświadczeni kierowcy wykonują zlecenia z najwyższą starannością. Posiadamy także wszelkie niezbędne dokumenty, dzięki którym eksport przebiega bezpiecznie i zgodnie z prawem. Współpracujemy z licznymi, sprawdzonymi kontrahentami oraz podwykonawcami, co sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Przewozimy bardzo wiele zróżnicowanych towarów, realizujemy także bardzo nietypowe zlecenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy zdołamy przewieźć Twoje produkty, skontaktuj się z nami. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie darmową wycenę. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, terminowe płatności oraz dostawy.

Anglia kraj flaga

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon