Transport i spedycja towarów – Bułgaria

Mapa transportu Polska Bułgaria AMD

Transport Bułgaria

Naszą działalność transportowo-spedycyjną rozpoczynaliśmy od przewozu towarów na wschód. Dzisiaj jednak rozszerzyliśmy usługi o inne kierunki – odwiedzamy również zachód oraz południe Europy. Wśród najpopularniejszych kierunków, w jakie jeździmy, jest Bułgaria. Sofia, Płowdiw, Warna, Burgas czy Ruse to miasta, do których najczęściej przewozimy towary. Zapewniamy transport produktów od drzwi do drzwi – odbieramy je od klienta, pakujemy i przewozimy do miejsca docelowego. Zajmujemy się zarówno importem, jak i eksportem.

Import z Bułgarii

Wśród naszych środków transportu znajdują się przede wszystkim naczepy, tank kontenery, chłodnie, firanki z zamknięciem celnym, a także cysterny spożywcze oraz chemiczne. Sam przewóz wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszych ciągników siodłowych. Dzięki temu import z Bułgarii wszelkich towarów może przebiegać w sposób ekologiczny oraz bezpieczny. To właśnie za ich sprawą przewożone przez nas towary mogą szybko dotrzeć do celu. Co więcej, nasz tabor pojazdów zapewnia możliwość przetransportowania bardzo wielu produktów: o zróżnicowanej wadze i gabarytach. Zajmujemy się importem praktycznie wszystkich towarów: od produktów spożywczych, aż po maszyny i części. Nasza oferta cenowa jest niezwykle przystępna, dlatego stanowimy konkurencję dla droższych rozwiązań, takich jak transport lotniczy czy morski. Dzięki temu, że gwarantujemy regularne połączenia na trasie Bułgaria-Polska, importowane towary są zawsze na czas u naszych klientów. Bardzo dbamy o terminową realizację usług.

Spedycja Bułgaria

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów na trasie Polska-Bułgaria. Doskonale znamy najlepsze szlaki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować przewóz towarów i zminimalizować czas realizacji zlecenia. Gwarantujemy kompleksowy transport produktów: zabieramy je od klienta i dostarczamy prosto do miejsca docelowego. Zapewniamy także ubezpieczenie OC spedytora, które dotyczy każdego realizowanego przez nas zlecenia. Warto również wspomnieć, że wszystkie przewozy są przez nas monitorowane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje towary dotrą bezpiecznie do celu.

Eksport do Bułgarii

Jeśli zdecydujesz się podjąć współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na bezpieczny, kompleksowy oraz terminowy eksport towarów do Bułgarii. Dodatkowo oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Potrzebujesz fachowego wsparcia transportowo-spedycyjnego? Zapewniamy doradztwo przy organizacji transportu, fachowe wsparcie naszych spedytorów, a także magazyny czasowego składowania. Dbamy o to, by nasz klient na każdym etapie współpracy miał pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem, dlatego umożliwiamy śledzenie naszych przesyłek. Jeśli szukasz firmy eksportującej towary z Bułgarii, dobrze trafiłeś. Nie czekaj, skontaktuj się z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego oferujemy usługi w 100% spełniające oczekiwania naszych klientów. W trakcie naszej pracy nawiązaliśmy wiele kontaktów z producentami z Bułgarii, dzięki czemu każde realizowane przez nas zlecenie przebiega bezproblemowo i w pełni bezpiecznie.

bułgaria

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon