Transport i spedycja towarów – Bułgaria

Mapa transportu Polska Bułgaria AMD

TRANSPORT BUŁGARIA

Naszą działalność transportowo-spedycyjną rozpoczynaliśmy od przewozu towarów na wschód. Dzisiaj jednak rozszerzyliśmy usługi o inne kierunki – odwiedzamy również zachód oraz południe Europy. Wśród najpopularniejszych kierunków, w jakie jeździmy, jest Bułgaria. Sofia, Płowdiw, Warna, Burgas czy Ruse to miasta, do których najczęściej przewozimy towary. Zapewniamy transport produktów od drzwi do drzwi – odbieramy je od klienta, pakujemy i przewozimy do miejsca docelowego. Zajmujemy się zarówno importem, jak i eksportem.
Wśród naszych środków transportu znajdują się przede wszystkim naczepy, tank kontenery, chłodnie, firanki z zamknięciem celnym, a także cysterny spożywcze oraz chemiczne. Sam przewóz wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszych ciągników siodłowych, zapewniających ekologiczny i bezpieczny transport. To właśnie za ich sprawą przewożone przez nas towary są w pełni bezpieczne. Co więcej, nasz tabor pojazdów zapewnia możliwość przetransportowania bardzo wielu produktów: o zróżnicowanej wadze i gabarytach.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów na trasie Polska-Bułgaria. Doskonale znamy najlepsze szlaki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować przewóz towarów i zminimalizować czas realizacji zlecenia. Gwarantujemy kompleksowy transport produktów: zabieramy je od klienta i dostarczamy prosto do miejsca docelowego. Zapewniamy także ubezpieczenie OC spedytora, które dotyczy każdego realizowanego przez nas zlecenia. Warto również wspomnieć, że wszystkie przewozy są przez nas monitorowane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje towary dotrą bezpiecznie do celu.
Jeśli zdecydujesz się podjąć współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na bezpieczny, kompleksowy oraz terminowy przewóz towarów. Dodatkowo oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Potrzebujesz fachowego wsparcia transportowo-spedycyjnego? Nie czekaj, skontaktuj się z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego oferujemy usługi w 100% spełniające oczekiwania naszych klientów.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon