Transport i spedycja towarów – Holandia

Mapa transportu Polska Holandia AMD

SPEDYCJA POLSKA HOLANDIA

Jako firma transportowo-spedycyjna przewozimy różnego rodzaju ładunki praktycznie po całej Europie. Jednym z naszych najczęstszych kierunków jest jednak Holandia. Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven czy Tilburg to miasta, w których jesteśmy regularnie. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia w przewozie towarów na trasie Polska-Holandia, świetnie trafiłeś. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zlecenia. Gwarantujemy szybki, bezpieczny, a co najważniejsze – terminowy transport ładunków.
Na nasz tabor składają się pojazdy doskonale przystosowane do różnych rodzajów transportu i przewozu towarów o różnych gabarytach. Wśród nich posiadamy: naczepy, firanki (z zamknięciem celnym), cysterny spożywcze i chemiczne (z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowane do rozładunku sprężonym powietrzem), tank kontenery (z podwójną izolacją termiczną, przeznaczone do przewozu ładunków neutralnych i niebezpiecznych), a także chłodnie. Przewóz wykonujemy specjalnymi ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne. Zapewniamy transport ładunków o zróżnicowanej wadze i rozmiarach. Co najważniejsze, posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół kierowców oraz spedytorów, który gwarantuje bezpieczny, jak również terminowy transport ładunków. Dbamy o to, by przewóz przebiegł bez najmniejszych uchybień.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że zaufało nam już bardzo wielu klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować usługi, które będą w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Towary na trasie Polska-Holandia dostarczamy od drzwi do drzwi. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoje ładunki, możesz mieć pewność, że dowieziemy je bezpiecznie do celu. Doskonale odnajdujemy się w branży transportowo-spedycyjnej, dlatego przewóz produktów nawet w najdalsze zakątki Europy nie stanowi dla nas problemu. Masz do nas jakiekolwiek pytania? A może potrzebujesz wyceny transportu międzynarodowego? Już teraz zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon