Transport i spedycja towarów – Holandia

Mapa transportu Polska Holandia AMD

Transport do Holandii

Jako firma transportowo-spedycyjna przewozimy różnego rodzaju ładunki praktycznie po całej Europie. Jednym z naszych najczęstszych kierunków jest jednak Holandia. Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven czy Tilburg to miasta, w których jesteśmy regularnie. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia w przewozie towarów na trasie Polska-Holandia, świetnie trafiłeś. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zlecenia zarówno w kwestii importu, jak również eksportu towarów. Gwarantujemy szybki, bezpieczny, a co najważniejsze – terminowy transport ładunków. Zapraszamy do współpracy!

Eksport do Holandii

Na nasz tabor składają się pojazdy doskonale przystosowane do różnych rodzajów transportu i przewozu towarów o różnych gabarytach. Wśród nich posiadamy: naczepy, firanki (z zamknięciem celnym), cysterny spożywcze i chemiczne (z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowane do rozładunku sprężonym powietrzem), tank kontenery (z podwójną izolacją termiczną, przeznaczone do przewozu ładunków neutralnych i niebezpiecznych), a także chłodnie. Przewóz wykonujemy specjalnymi ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne. Zapewniamy transport ładunków o zróżnicowanej wadze i rozmiarach. Co najważniejsze, posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół kierowców oraz spedytorów, który gwarantuje bezpieczny, jak również terminowy transport ładunków. Dbamy o to, by przewóz przebiegł bez najmniejszych uchybień.

Import z Holandii

Interesuje Cię import towarów z Holandii do Polski? Służymy pomocą. Nasza firma przeprowadzi transport dowolnych towarów od A do Z. Od wyceny, przez przygotowanie dokumentacji, aż po dostarczenie zamówionych produktów. Załatwimy za Ciebie wszystko i dopełnimy formalności związane z przewozem oraz odprawą towarów. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe w najlepszych cenach na rynku. Zespół doświadczonych kierowców oraz wykwalifikowanych spedytorów, których zatrudniamy to gwarancja skutecznego i bezpiecznego importu towarów z Holandii. Mamy sieć zaufanych kontaktów, dzięki czemu możemy zaoferować szybkie i tanie usługi transportowe. Ponadto gwarantujemy regularne połączenia na trasie Holandia-Polska, co sprawia, że zamawiane przez naszych klientów towary są u nich zawsze na czas. Bardzo dbamy o terminową realizację usług. Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z nami w celu omówienia importu towarów z Holandii.

Spedycja Holandia

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że zaufało nam już bardzo wielu klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować usługi, które będą w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Towary na trasie Polska-Holandia dostarczamy od drzwi do drzwi. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoje ładunki, możesz mieć pewność, że dowieziemy je bezpiecznie do celu. Doskonale odnajdujemy się w branży transportowo-spedycyjnej, dlatego przewóz produktów nawet w najdalsze zakątki Europy nie stanowi dla nas problemu. Masz do nas jakiekolwiek pytania? A może potrzebujesz wyceny transportu międzynarodowego? Już teraz zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

holandia

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon