Transport i spedycja towarów – Rosja

Mapa transportu Polska Rosja AMD

Import z Rosji

Ze względu na położenie siedziby firmy, na samym początku naszej działalności oferowaliśmy usługi transportowo-spedycyjne na trasie Polska-Rosja. Dzięki temu możemy dzisiaj śmiało stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie przewozu towarów na wschód. Tamten kierunek nie ma przed nami żadnych tajemnic. Przez lata współpracy z naszymi sąsiadami zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które dziś owocuje profesjonalnym i bezproblemowym dostarczaniem ładunków. Najczęściej udajemy się do Moskwy, Petersburga, Samary, Smoleńska, ale nie tylko. Jeździmy także w znacznie dalsze zakątki kraju.

Transport Rosja

Oferujemy kompleksowy transport ładunków, konkurencyjne ceny, jasne rozliczenia, terminowe dostawy, bezpieczeństwo przewozu ładunków, a także nowoczesny tabor pojazdów. Towary przewozimy z dbałością o wszelkie przepisy i normy. Transport organizujemy zarówno z Polski do Rosji, jak również z Rosji do Polski. Cały proces transportu nadzorują profesjonalni spedytorzy, a przeprowadzają go doświadczeni kierowcy, którzy dbają o to, by ładunek dotarł do celu bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Co więcej, każdy transport objęty jest ubezpieczeniem OC spedytora. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najwyższą jakość usług, a podejście do naszej pracy sprawia, że przez lata zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Dbamy o to, by przewóz przebiegł bez najmniejszych uchybień.

Eksport do Rosji

Jeśli szukasz firmy, która organizuje eksport do Rosji, dobrze trafiłeś. W AMD Białystok prowadzimy regularne połączenia zarówno z mniejszych miejscowości, jak i większych miast Federacji Rosyjskiej. Otwieramy naszym klientom dostęp do towarów ze Wschodu. Zajmujemy się eksportem różnorodnych produktów: od produktów spożywczych, przez materiały budowlane, aż po różnego rodzaju maszyny oraz części. Transportujemy towary z Rosji już od jednej palety. Nasze rozwiązania są naprawdę korzystne cenowo i bardzo praktyczne dla klientów, którzy oczekują regularnych przesyłek. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego organizujemy regularny eksport produktów z Rosji. Co więcej, z góry określamy czas realizacji usług i umożliwiamy śledzenie przesyłek na każdym etapie. Wystarczy się z nami skontaktować. Gwarantujemy przejrzystość usług. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie oraz doradztwo przy organizacji eksportu. Transport towarów to nasz chleb powszedni, dlatego możemy pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Spedycja Rosja

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przewozie towarów na trasie Polska-Rosja, serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferujemy pełną pomoc i wsparcie na każdym etapie zlecenia. Nasze pojazdy są świetnie przystosowane do transportu towarów o różnych gabarytach. Posiadamy m.in. naczepy, firanki, cysterny spożywcze i chemiczne, tank kontenery, a także chłodnie. Przewóz wykonujemy specjalnymi ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami już dziś. Wycenimy transport Twoich towarów i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zadzwoń lub napisz wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

rosja

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon