Transport i spedycja towarów – Rosja

Mapa transportu Polska Rosja AMD

TRANSPORT ROSJA

Ze względu na położenie siedziby firmy, na samym początku naszej działalności oferowaliśmy usługi transportowo-spedycyjne na trasie Polska-Rosja. Dzięki temu możemy dzisiaj śmiało stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie przewozu towarów na wschód. Tamten kierunek nie ma przed nami żadnych tajemnic. Przez lata współpracy z naszymi sąsiadami zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które dziś owocuje profesjonalnym i bezproblemowym dostarczaniem ładunków. Najczęściej udajemy się do Moskwy, Petersburga, Samary, Smoleńska, ale nie tylko. Jeździmy także w znacznie dalsze zakątki kraju.
Oferujemy kompleksowy transport ładunków, konkurencyjne ceny, jasne rozliczenia, terminowe dostawy, bezpieczeństwo przewozu ładunków, a także nowoczesny tabor pojazdów. Towary przewozimy z dbałością o wszelkie przepisy i normy. Transport organizujemy zarówno z Polski do Rosji, jak również z Rosji do Polski. Cały proces transportu nadzorują profesjonalni spedytorzy, a przeprowadzają go doświadczeni kierowcy, którzy dbają o to, by ładunek dotarł do celu bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Co więcej, każdy transport objęty jest ubezpieczeniem OC spedytora. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najwyższą jakość usług, a podejście do naszej pracy sprawia, że przez lata zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Dbamy o to, by przewóz przebiegł bez najmniejszych uchybień.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w przewozie towarów na trasie Polska-Rosja, serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferujemy pełną pomoc i wsparcie na każdym etapie zlecenia. Nasze pojazdy są świetnie przystosowane do transportu towarów o różnych gabarytach. Posiadamy m.in. naczepy, firanki, cysterny spożywcze i chemiczne, tank kontenery, a także chłodnie. Przewóz wykonujemy specjalnymi ciągnikami siodłowymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami już dziś. Wycenimy transport Twoich towarów i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zadzwoń lub napisz wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon