Transport i spedycja towarów – Rumunia

Mapa transportu Polska Rumunia AMD

Transport Rumunia

Rumunia to kraj, do którego jeździmy bardzo często. Najpopularniejsze kierunki to zdecydowanie Bukareszt, Kluż-Napoka czy Timisoara, ale odwiedzamy także wiele innych, mniejszych miejscowości. W miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować zarówno import, jak również eksport towarów na trasie Polska-Rumunia. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również dużymi firmami. Dbamy o terminowość oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Ponadto doskonale radzimy sobie z organizacją odpraw celnych oraz współpracą z urzędem celnym. Zapewniamy, że ewentualne kontrole na tracie Polska-Rumunia oraz Rumunia-Polska zawsze przebiegają pozytywnie. Zapraszamy do współpracy!

Eksport do Rumunii

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie na eksporcie do Rumunii znamy się, jak mało kto. Zajmujemy się przewozem produktów na terenie całej Europy i nie tylko. Każde zlecenie podlega ubezpieczeniu OC spedytora, dzięki czemu gwarantujemy w pełni bezpieczne przewozy. Dodatkowo posiadamy system monitorowania transportu, co sprawia, że każdy nasz pojazd jest pod stałą kontrolą. Dzięki temu, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, możemy sprawdzić, czy przebiega on pomyślnie. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z naszych usług, co potwierdzają nasi stali usługobiorcy.

Spedycja Rumunia

Możemy poszczycić się bogatym i nowoczesnym taborem, w którym znajdują się pojazdy od 1t do 24t. Dysponujemy m.in. cysternami spożywczymi i chemicznymi z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowanymi do rozładunku sprężonym powietrzem. Co więcej, posiadamy naczepy oraz firanki z zamknięciem celnym, a także tank kontenery z podwójną izolacją termiczną i chłodniami ze ścianą grodziową. Za transport towarów odpowiadają ciągniki siodłowe. Gwarantujemy, że są to w pełni ekologiczne oraz bezpieczne urządzenia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania w zakresie spedycji. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, którym w pełni ufamy, dlatego powierzamy im każde, nawet najtrudniejsze zlecenie.

Import z Rumunii

Import towarów z Rumunii do Polski jest w pełni zoptymalizowany. Zapewniamy krótki czas realizacji zlecenia, konkurencyjne ceny, a także możliwość realizacji nawet bardzo nietypowych zleceń. Przewozimy niemal wszystkie produkty. Zarówno maszyny, materiały budowlane, okna, drzwi, a nawet produkty spożywcze i wiele więcej. Gwarantujemy pełne wsparcie od samego początku aż do końca realizacji zlecenia. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów w zakresie zarówno transportu, jak również spedycji. Dbamy o wszelkie formalności przewozowe, a także organizację całego importu – od załadunku po rozładunek w docelowym miejscu. Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas. Jako firma transportowo-spedycyjna, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania dotyczące transportu towarów. Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o to, by przewóz produktów na trasie Rumunia-Polska przebiegł bezpiecznie. Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś.

rumunia

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon