Transport i spedycja towarów – Rumunia

Mapa transportu Polska Rumunia AMD

TRANSPORT RUMUNIA

Rumunia to kraj, do którego jeździmy bardzo często. Najpopularniejsze kierunki to zdecydowanie Bukareszt, Kluż-Napoka czy Timisoara, ale odwiedzamy także wiele innych, mniejszych miejscowości. W miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów, jesteśmy w stanie zorganizować zarówno import, jak również eksport towarów na trasie Polska-Rumunia.
Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie, na transporcie towarów znamy się, jak mało kto. Zajmujemy się przewozem produktów na terenie całej Europy i nie tylko. Każde zlecenie podlega ubezpieczeniu OC spedytora, dzięki czemu gwarantujemy w pełni bezpieczne przewozy. Dodatkowo posiadamy system monitorowania transportu, co sprawia, że każdy nasz pojazd jest pod stałą kontrolą. Dzięki temu, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, możemy sprawdzić, czy przebiega on pomyślnie. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z naszych usług, co potwierdzają nasi stali usługobiorcy.
Możemy poszczycić się bogatym i nowoczesnym taborem, w którym znajdują się pojazdy od 1t do 24t. Dysponujemy m.in. cysternami spożywczymi i chemicznymi z niezależnym ogrzewaniem stacjonarnym, przystosowanymi do rozładunku sprężonym powietrzem. Co więcej, posiadamy naczepy i firanki z zamknięciem celnym, a także tank kontenery z podwójną izolacją termiczną i chłodniami ze ścianą grodziową. Za transport towarów odpowiadają ciągniki siodłowe. Gwarantujemy, że są to w pełni ekologiczne i bezpieczne urządzenia.
Transport towarów na trasie Polska-Rumunia oraz Rumunia-Polska jest w pełni zoptymalizowany. Zapewniamy krótki czas realizacji zlecenia, konkurencyjne ceny, a także możliwość realizacji nawet bardzo nietypowych zleceń. Gwarantujemy pełne wsparcie od samego początku aż do końca realizacji zlecenia. Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas. Jako firma transportowo-spedycyjna, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania dotyczące transportu towarów. Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o to, by przewóz produktów przebiegł bezpiecznie. Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon