Transport i spedycja towarów – Włochy

Mapa transportu Polska Włochy AMD

Transport Włochy Polska

Choć pierwsze kroki w transporcie i spedycji stawialiśmy w kierunku wschodu, dziś pewnie i niezwykle sprawnie poruszamy się również po wielu krajach Unii Europejskiej, w tym także po Włoszech. Bardzo często udajemy się do Rzymu, Florencji, Turynu czy Palermo, jednak żaden kierunek nie jest nam obcy. W zależności od zlecenia, możemy zorganizować równo import, jak również eksport produktów na trasie Polska-Włochy. Każdy przewóz odbywa się bez przeładunków, dlatego jako firma transportowo-spedycyjna gwarantujemy swoim klientom dostarczenie towarów od drzwi do drzwi. Zapewniamy także ubezpieczenie ładunków (Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora). Nasza wykwalifikowana kadra kierowców i spedytorów zapewnia bezpieczeństwo transportu, terminowość dostaw. A my ze swojej strony gwarantujemy przejrzystość rozliczeń oraz w pełni nowoczesną flotę pojazdów i przystępne ceny.

Import z Włoch

Na imporcie towarów z Włoch znamy się, jak mało kto. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zlecenia realizujemy w krótkim czasie – zawsze są wykonywane we wskazanym wcześniej terminie. Towary są dostarczane do miejsca docelowego bezpiecznie oraz bezproblemowo. Co więcej, oferujemy ubezpieczenie OC spedytora, które obejmuje każde realizowane przez nas zlecenie. Dodatkową pewność daje nam monitorowanie realizowanych zleceń. Dzięki temu w każdej chwili możemy skontrolować, na jakim etapie znajduje się pojazd i czy import z Włoch przebiega bez jakichkolwiek uchybień. Importujemy niemal wszystkie towary: od produktów spożywczych, przez części zamienne, materiały budowlane i meble, aż po maszyny budowlane i rolnicze.

Eksport do Włoch

Jeśli potrzebujesz wsparcia w eksporcie towarów do Włoch, skontaktuj się z nami już dziś. Zapewniamy kompleksowy, szybki i bezpieczny przewóz różnego rodzaju produktów. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zlecenia. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu możemy zaoferować usługi w 100% odpowiadające Twoim potrzebom. Posiadamy nowoczesny tabor samochodów (pojazdy od 1t do 24t), co sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie na eksport do Włoch. Podejmujemy się zarówno jednorazowych zleceń, ale z chęcią podejmujemy także współprace długoterminowe.

Spedycja Włochy

Jeśli chodzi o środki transportu, dysponujemy nowoczesnym taborem, m.in. naczepami, firankami z zamknięciem celnym, cysternami spożywczymi oraz chemicznymi, tank kontenerami, a także chłodniami. Z kolei przewóz wykonujemy ciągnikami siodłowymi, które są w pełni bezpieczne oraz ekologiczne. Dzięki nim jesteśmy w stanie przetransportować niemal każdy towar. Jesteśmy jedną z największych firm w regionie, a ze względu na naszą wszechstronność posiadamy wielu stałych klientów, którzy systematycznie zlecają nam transport towarów do Włoch oraz z Włoch i potwierdzają, że warto nam zaufać. Realizujemy także zlecenia jednorazowe. Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Włochy kraj flaga

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok

+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109 – chłodnie
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 – finanse
icon icon icon icon icon icon icon icon icon