Transport i spedycja towarów – Włochy

Mapa transportu Polska Włochy AMD

TRANSPORT WŁOCHY POLSKA

Choć pierwsze kroki w transporcie i spedycji stawialiśmy w kierunku wschodu, dziś pewnie i niezwykle sprawnie poruszamy się również po wielu krajach Unii Europejskiej, w tym także po Włoszech. Bardzo często udajemy się do Rzymu, Florencji, Turynu czy Palermo, jednak żaden kierunek nie jest nam obcy. W zależności od zlecenia, możemy zorganizować równo import, jak również eksport produktów na trasie Polska-Włochy. Jako firma transportowo-spedycyjna gwarantujemy swoim klientom dostarczenie towarów od drzwi do drzwi.
Na przewozie towarów znamy się, jak mało kto. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zlecenia realizujemy w krótkim czasie – zawsze są wykonywane we wskazanym wcześniej terminie. Towary są dostarczane do miejsca docelowego bezpiecznie oraz bezproblemowo. Co więcej, oferujemy ubezpieczenie OC spedytora, które obejmuje każde realizowane przez nas zlecenie. Dodatkową pewność daje nam monitorowanie realizowanych zleceń. Dzięki temu w każdej chwili możemy skontrolować, na jakim etapie znajduje się pojazd i czy przewóz produktów przebiega bez jakichkolwiek uchybień.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w transporcie towarów do Włoch, skontaktuj się z nami już dziś. Zapewniamy kompleksowy, szybki i bezpieczny przewóz. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zlecenia. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu możemy zaoferować usługi w 100% odpowiadające Twoim potrzebom. Posiadamy nowoczesny tabor samochodów (pojazdy od 1t do 24t), co sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie.
Jeśli chodzi o środki transportu, dysponujemy naczepami, firankami z zamknięciem celnym, cysternami spożywczymi oraz chemicznymi, tank kontenerami, a także chłodniami. Z kolei przewóz wykonujemy ciągnikami siodłowymi, które są w pełni bezpieczne oraz ekologiczne. Dzięki nim jesteśmy w stanie przetransportować niemal każdy towar. Ze względu na naszą wszechstronność, posiadamy wielu stałych klientów, którzy systematycznie zlecają nam transport towarów do Włoch i potwierdzają, że warto nam zaufać.

Kontakt

AMD Sp. z o.o.
ul. Octowa 3 lok.19
15-399 Białystok
+48 570 440 388 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 791 388 109  –  chłodnie
+48 518 100 198 – cysterny, plandeki, kontenery
+48 733 353 116 
icon icon icon icon icon icon icon icon icon